Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem

Hotel Paradise Golden 5 *****

Destinace:Egypt \ Hurghada (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:leteckou dopravu, transfery, ubytování, stravování dle nabídky, základní cestovní pojištění, služby česky hovořícího delegáta, povinné pojištění cestovní kanceláře ve symslu zákona 159/99Sb.
Cena nezahrnuje:letištní a bezpečnostní taxu 1.990,- Kč/osoba, palivový příplatek 1.790,- Kč/osoba,
vízum 590,- Kč/pas.,
DOPORUČUJEMEME DOKOUPIT PŘIPOJIŠTĚNÍ OPTIMAL
Optimal: 390,- Kč/dosp.osoba, 195,- Kč/dítě 0-12 let)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Budova Paradise Golden 5 se nachází přímo u vstupu do areálu a je od pláže vzdálena cca 500 m. Na pláž je přístup hotelovými zahradami nebo za poplatek lanovkou s panoramatickým výhledem na celý areál. Cca 17 km jižně od centra Hurghady, 15 minut od letiště.
Ubytování:Pokoje jsou klimatizované s vlastním sociálním zařízením, fénem, minibarem, bezpečnostní schránkou a balkonem nebo terasou.
Zařízení:V areálu Golden 5 hotelů jsou tři propojené bazény, aquapark, hlavní restaurace, několik dalších restaurací podávajících mezinárodní a místní speciality, bary, kulečníkový bar, snack bar, diskotéka, konferenční místnost, obchody, salón krásy, fitness, sauna, masáže, jacuzzi, pára, minivláček, zpívající fontána, kadeřník, čistírna. 200 m od areálu supermarket otevřený nonstop. Plážový servis na pláži a u bazénu zdarma.
Stravování:Polopenze formou bufetu.
Hodnocení:GOLDEN 5 CITY Golden 5 City tvoří hotely Paradoxe Golden 5, Diamond Golden 5, Al Mass Golden 5 a Club Golden 5, které jsou seskupeny kolem tří sladkovodních bazénů. Součástí areálu je i velký aquapark, dlouhá písečná pláž a minivláček, který spojuje hotely s pláží. Další spojení s pláží je z hotelu Paradise Golden 5 malou lanovkou. Kromě hlavní hotelové restaurace každého hotelu užívají hosté všechna společná zařízení.
Poznámka:Pro děti
Dětský bazén, dětská diskotéka, miniclub.

Služby v ceně
Plážový volejbal, basketbal, aerobic, velké šachy, stolní tenis, minigolf.

Služby za poplatek
Osvětlené antukové dvorce, kulečník, potápěčské centrum, šnorchlování, jízda na koni, vodní sporty na pláži.

Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:Azur Reizen

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti

Hurghada je největším a nejvyhledávanějším přímořským turistickým letoviskem v Egyptě na africkém pobřeží Rudého moře. Letovisko Hurghada nabízí velmi kvalitní služby v oblasti ubytování ve všech kategoriích, je zde možnost navštívit typická arabská tržiště s širokou nabídkou beduínského a jiného lidového umění, či posedět v originální čajovně. Jedná se o oblast s celoročním slunečním svitem, tudíž je tu široká škála sportovního vyžití, ale také relaxace na písečných plážích. Jelikož je zde neuvěřitelně pestrý podmořský svět, je zde i spousta potápěčských škol. Pokud se nechcete potápět, můžete vyrazit na výlet lodí s proskleným dnem či plavbu vyhlídkovou ponorkou. Ale také se můžete věnovat sportům, jako je windsurfing, plážový volejbal, tenis, minigolf, návštěva fitness centra nebo si zahrát billiard. Nejen dospělí si přijdou na své, ale i děti, pro které jsou zde připraveny animační programy, spousta dětských bazénů, dětských hřišť a klubů. Hurghada je situována v blízkosti Káhiry a Luxoru, kde je možnost navštívit monumentální staroegyptské památky, nejznámnější pyramidové pole, kde naleznete nejznámější pyramidy v Gíze a Sakkaře, Údolí králů a královen, chrám královny Hatšepsut, zádušní chrám Ramesse II., Memnónovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám, ale také Dajr al-Madína (vesnice umělců, výroba z alabastru).

Doba letu
cca 4,5 - 5 hod.

Podnebí:
Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.


Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami.

Poznámka: Vzhledem k místní mentalitě můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat mírné spropitné.
Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné.
Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice.


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích