Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem

Hotel Palma de Mirette ****

Destinace:Egypt \ Hurghada (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:leteckou dopravu, transfer z/do hotelu, ubytování, příslušné stravování, služby delegáta, zákonné pojištění, komplexní cestovní pojištění
Cena nezahrnuje:letištní a bezpečnostní taxa 1.690,-Kč, palivový příplatek 1.790,-Kč, vízum 500,-Kč/os. českého občanství, cestující na vlastní pas (lze zakoupit též na místě). Výše povinných příplatků se může v průběhu sezóny měnit.
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Velmi příjemný hotel s živou atmosférou postavený v orientálním stylu. Rozkládá se v klidné zóně cca 3 km od Hurgady - Sakkaly, přímo na vlastní písečné pláži.Lokalizace:

3 km od Hurgady - Sakkaly.

Ubytování:Pěkné dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelna se sprchou, WC, TV/SAT, telefon, minibar, trezor, balkón nebo terasa.

Zařízení:- 2 bazény, u jednoho je vyhrazena část pro děti
- hlavní restaurace, rybí restaurace, orientální kavárna, pizzerie, vstupní hala s recepcí a směnárnou, lobby bar, bary u bazénu
- zlatnictví
- suvenýry
- minimarket
- parfumerie
- čistírna

Vlastní písečná pláž se sprchami. Lehátky, slunečníky a ručníky na pláži zdarma.

Stravování:All inclusive.

Hodnocení:Sport:
- vodní a plážové sporty (windsurfing, potápění, plážový volejbal), biliard, stolní tenis, košíková, šipky, lekce tance, aerobic, 2 squashové a 2 tenisové kurty.
Zábava:
- zábavní programy každý den, fitness, jacuzzi, masáže, sauna.
Pro děti:
- dětské hřiště a miniklub (4-12 let)

Poznámka:Příjemný hotel vhodný zejména pro rodiny s dětmi.


Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:Best Reisen CZ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti

Hurghada je největším a nejvyhledávanějším přímořským turistickým letoviskem v Egyptě na africkém pobřeží Rudého moře. Letovisko Hurghada nabízí velmi kvalitní služby v oblasti ubytování ve všech kategoriích, je zde možnost navštívit typická arabská tržiště s širokou nabídkou beduínského a jiného lidového umění, či posedět v originální čajovně. Jedná se o oblast s celoročním slunečním svitem, tudíž je tu široká škála sportovního vyžití, ale také relaxace na písečných plážích. Jelikož je zde neuvěřitelně pestrý podmořský svět, je zde i spousta potápěčských škol. Pokud se nechcete potápět, můžete vyrazit na výlet lodí s proskleným dnem či plavbu vyhlídkovou ponorkou. Ale také se můžete věnovat sportům, jako je windsurfing, plážový volejbal, tenis, minigolf, návštěva fitness centra nebo si zahrát billiard. Nejen dospělí si přijdou na své, ale i děti, pro které jsou zde připraveny animační programy, spousta dětských bazénů, dětských hřišť a klubů. Hurghada je situována v blízkosti Káhiry a Luxoru, kde je možnost navštívit monumentální staroegyptské památky, nejznámnější pyramidové pole, kde naleznete nejznámější pyramidy v Gíze a Sakkaře, Údolí králů a královen, chrám královny Hatšepsut, zádušní chrám Ramesse II., Memnónovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám, ale také Dajr al-Madína (vesnice umělců, výroba z alabastru).

Doba letu
cca 4,5 - 5 hod.

Podnebí:
Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.


Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami.

Poznámka: Vzhledem k místní mentalitě můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat mírné spropitné.
Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné.
Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice.


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích